Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Winter Series

Goorooyarroo 4k (4k)
Saturday, 18th July 2009
 
 
Place Name Chest Sex State Age CAT Time Pace Elig Points
1. Jarrett Anthoney   ACT 14 U16 13:38 3:24 Y 150
2. Reilly Shaw   ACT 14 U16 14:22 3:35 Y 142
3. Christo Dunkley   ACT 15 U16 14:27 3:36 Y 135
4. Conor Sproule   ACT 12 U14 14:34 3:38 Y 128
5. Glenn Smith   ACT 48 M45 14:53 3:43 n
6. Benedict Aungles   ACT 17 U18 15:05 3:46
7. Nicola Torley F ACT 12 U14 15:11 3:47 Y 150
8. Reuben Caley   ACT 13 U14 15:20 3:50 Y 122
9. Sarah Lonsdale F ACT 15 U16 15:22 3:50 Y 142
10. Anna McCormack F ACT 14 U16 15:28 3:52 Y 135
11. Joshua Torley   ACT 10 U12 15:28 3:52 Y 116
12. David Wilson   ACT 48 M45 15:31 3:52 n
13. Betsy Anderson-Smith F ACT 17 U18 15:35 3:53 Y 128
14. Rebekah Sawkins F NSW 12 U14 15:38 3:54 Y 122
15. Nick Mesher   ACT 49 M45 15:53 3:58 n
16. Alexa Kniley F ACT 15 U16 16:04 4:01 Y 116
17. Jamie Hawke   ACT 12 U14 16:08 4:02 Y 110
18. Isabelle Scott F ACT 16 U18 16:22 4:05 Y 110
19. Ali Sweeney F ACT 16 U18 16:29 4:07 Y 105
20. Paul Torley   ACT 42 M40 16:33 4:08 n
21. Anthony Cheung   ACT 34 16:34 4:08 n
22. Natalie Tanks F ACT 14 U16 16:35 4:08 Y 100
23. Michael Torley   ACT 14 U16 16:36 4:09 Y 105
24. Emily Ryan F ACT 14 U16 16:39 4:09 Y 95
25. Kate Haynes F ACT 15 U16 16:43 4:10
26. Robert Dunkley   ACT 16 U18 16:50 4:12 Y 100
27. Fiona Jorgensen F ACT 50 W50 16:52 4:13 n
28. Niluka Karunasekara F ACT 12 U14 17:00 4:15
29. Ian McDonald   ACT 47 M45 17:04 4:16 n
30. Jim White   ACT 60 M60 17:19 4:19 n
31. Tim Burns   ACT 42 M40 17:20 4:20 n
32. Susan Hobson F ACT 51 W50 17:31 4:22 n
33. Cameron Anderson-Smith   ACT 14 U16 17:33 4:23 Y 95
34. Caitlin Hosking F ACT 11 U12 17:38 4:24 Y 90
35. Jeff Collins   NSW 57 M55 17:40 4:25 n
36. Annie Harper F NSW 15 U16 18:05 4:31 Y 86
37. Peter Johnson   ACT 43 M40 18:28 4:37 n
38. Geoff Moore   ACT 61 M60 18:31 4:37 n
39. Heidi Johnston F NSW 38 W35 18:32 4:38 n
40. Rowan Dunkley   ACT 13 U14 18:47 4:41 Y 90
41. Peter Caley   ACT 42 M40 18:47 4:41 n
42. Graham Burke   ACT 63 M60 19:13 4:48 n
43. Lili Mooney F ACT 15 U16 19:14 4:48 Y 82
44. Mark Mooney   ACT 46 M45 19:20 4:50 n
45. Nalani Anthoney F ACT 15 U16 19:26 4:51 Y 78
46. Nigel Coldrick   ACT 50 M50 19:56 4:59 n
47. Kathleen Bleakley F ACT 38 W35 20:17 5:04 n
48. Emma Papantoniou F NSW 12 U14 20:40 5:10 Y 74
49. Phil Aungles   ACT 50 M50 20:42 5:10
50. Karen Pegrum F ACT 42 W40 21:56 5:29 n
51. Elizabeth Claridge F ACT 17 U18 23:13 5:48
52. Katherine Caley F ACT 11 U12 23:37 5:54 Y 70
53. Monique Dyson F ACT 39 W35 23:39 5:54 n
54. Finlay McGurk   ACT 7 U8 24:35 6:08 Y 86
55. Gordon McGurk   ACT 43 M40 24:39 6:09 n
56. Ewen Thompson   ACT 52 M50 24:54 6:13 n
57. Leon Richardson   ACT 8 U10 28:44 7:11
58. Sarah Fien F NSW 41 W40 28:44 7:11 n
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2021 Canberra Runners. All rights reserved.
Last Updated: 27 May 2021