Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Jogalong - Minijog

Jogalong - Minijog (1.6k)
Sunday, 7th March 2010
 
 
Place Name Sex Age CAT Grp Grp Act Time Net Pace Elig Points New Grp
1. Zachary Harley   6 U8 2 2 9:58 9:28 5:55 Y 100 3
2. Roger Harley   7 U8 4 4 10:14 8:44 5:27 Y 99 5
3. Nicholas Anastasi   8 U10 1 5 10:16 8:16 5:10 G 6
4. Matthew Apps   9 U10 7 7 10:37 7:37 4:45 Y 98 8
5. Charlie Triggs   1 1 10:40 10:40 6:40 2
6. Andrew Miller   8 U10 5 5 10:49 8:49 5:30 Y 97
7. Tayla Paton F 8 U10 5 5 10:50 8:50 5:31 Y 96
8. Cameron Allnutt   4 1 1 10:59 10:59 6:51 Y 95
9. Jack Hermans   8 U10 7 7 11:00 8:00 5:00 Y 94
10. Georgina Hermans F 11 U12 6 6 11:03 8:33 5:20 Y 93
11. Isobel McDonald F 7 U8 6 6 11:04 8:34 5:21 Y 92
12. Nicholas Allnutt   7 U8 7 7 11:17 8:17 5:10 Y 91
13. Adrian Dwight   7 U8 6 6 11:18 8:48 5:30 Y 90
14. Lucas Lang   7 U8 1 4 11:20 9:50 6:08 G 4
15. Alex Tomanovits   3 3 11:26 10:26 6:31 Y 89
16. Neve James F 6 U8 3 3 11:28 10:28 6:32 Y 88
17. Isabella Anastasi F 6 U8 1 3 11:29 10:29 6:33 G 3
18. Miranda Anastasi F 6 U8 1 3 11:30 10:30 6:33 G 3
19. Natalie Power F 1 4 11:33 10:03 6:16 G 4
20. Toby Lang   6 U8 1 3 11:50 10:50 6:46 G 3
21. Darcy James   1 1 12:13 12:13 7:38 Y 87
22. Hayley Bullas F 5 2 2 12:16 11:46 7:21 Y 86
23. Sofia Jensen F 3 3 12:29 11:29 7:10 Y 85
24. Katya Zygadlo F 9 U10 6 6 12:36 10:06 6:18 Y 84
25. Oliver Hansen   1 3 12:37 11:37 7:15 G 3
26. Mion Kirk F 4 1 1 12:40 12:40 7:55 Y 83
27. Erica Dwight F 4 1 1 12:52 12:52 8:02 Y 82
28. Josie Robertson F 6 U8 3 3 12:55 11:55 7:26 Y 81
29. Grace Hill F 11 U12 1 8 12:56 9:26 5:53 G 8
30. Lana Wurtz F 7 U8 5 5 13:04 11:04 6:55 Y 80
31. Pippa Graham F 8 U10 5 5 13:09 11:09 6:58 Y 79
32. Maia Apps F 8 U10 5 5 13:17 11:17 7:03 Y 78
33. Lily Parrett F 4 4 14:06 12:36 7:52 Y 77
34. Heather Nugent F 11 U12 4 4 14:16 12:46 7:58 2
35. Julia Harley F 9 U10 1 6 14:29 11:59 7:29 G 6
36. Sonia Tomanovits F 1 1 1:14:32 1:14:32 46:35 2
37. Luke Harley   3 1 1 1:15:39 1:15:39 47:16 Y 76
38. Lucy Hill F 4 1 1 1:16:19 1:16:19 47:41 2
39. Miani Kirk F 2 1 1 1:17:00 1:17:00 48:07 2
40. Ayu Hancock F 8 U10 3 3 1:17:57 1:16:57 48:05 Y 75 5
41. Liam Bullas   3 1 1 1:20:00 1:20:00 50:00 Y 74
42. Lily Apps F 11 U12 1 8 1:20:00 1:16:30 47:48 G 8
43. Sofia Jensen F 3 3 1:20:00 1:19:00 49:22 Y 73
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2019 YMCA of Canberra Runners Club. All rights reserved.
Last Updated: 19 Oct 2019