Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Jogalong - Minijog

Jogalong - Minijog (1.6k)
Sunday, 6th June 2010
 
 
Place Name Sex Age CAT Grp Grp Act Time Net Pace Elig Points New Grp
1. Noah Budd   8 U10 5 5 8:59 6:59 4:21 Y 100 8
2. William McCormack   4 1 1 9:38 9:38 6:01 2 2
3. Angus McRae   1 1 9:42 9:42 6:03 2 2
4. Oliver Sheehan   8 U10 6 6 10:24 7:54 4:56 2 7
5. Amelia Bond F 6 U8 1 1 10:31 10:31 6:34 2 2
6. Nicholas Anastasi   8 U10 7 7 10:34 7:34 4:43 Y 99 8
7. Henry Gallop   8 U10 6 6 10:38 8:08 5:05 Y 98 7
8. Isabella Anastasi F 6 U8 3 3 10:41 9:41 6:03 Y 97
9. Roger Harley   8 U10 6 6 10:52 8:22 5:13 Y 96
10. Neve James F 7 U8 3 3 11:04 10:04 6:17 Y 95
11. Darcy James   1 1 11:05 11:05 6:55 Y 94
12. Jack Hermans   8 U10 7 7 11:07 8:07 5:04 Y 93
13. Abby Trevaskis F 6 U8 1 3 11:09 10:09 6:20 G 3
14. Georgina Hermans F 12 U14 6 6 11:17 8:47 5:29 Y 92
15. Bryn Wardleworth   1 6 11:23 8:53 5:33 G 6
16. Mia Poels F 6 U8 1 3 11:31 10:31 6:34 G 3
17. Audrey McCormick F 1 3 11:33 10:33 6:35 G 3
18. Natalie Power F 7 U8 4 4 11:38 10:08 6:20 Y 91
19. Adrian Dwight   7 U8 6 6 11:52 9:22 5:51 Y 90
20. Ben Nugent   8 U10 5 5 12:02 10:02 6:16 2
21. Nicholas Allnutt   7 U8 7 7 12:03 9:03 5:39 Y 89
22. Cameron Allnutt   5 1 1 12:08 12:08 7:35 Y 88
23. Max Shanahan   8 8 12:12 8:42 5:26 2
24. Christopher Woods   1 3 12:28 11:28 7:10 G 3
25. Hayley Bullas F 6 U8 2 2 12:39 12:09 7:35 Y 87
26. Ingrid Hausknecht F 2 2 12:44 12:14 7:38 Y 86
27. Belinda Smith F 1 9 13:13 9:13 5:45 G 9
28. Jayden Hayes F 1 1 13:15 13:15 8:16 Y 85
29. Lily Parrett F 4 4 13:19 11:49 7:23 Y 84
30. James Woods   1 1 14:13 14:13 8:53 2
31. Caitlin Power F 4 1 1 14:19 14:19 8:56 Y 83
32. Phoebe Sheehan F 4 1 1 14:20 14:20 8:57 2
33. Nina Hausknecht F 3 3 14:32 13:32 8:27 Y 82
34. Leila King F 1 4 15:09 13:39 8:31 G 4
35. Teah Hayes F 3 3 15:14 14:14 8:53 Y 81
36. Erica Dwight F 5 1 1 16:15 16:15 10:09 Y 80
37. Finley McRae   1 3 1:16:22 1:15:22 47:06 G 3
38. Julia Harley F 9 U10 5 5 1:16:26 1:14:26 46:31 Y 79
39. Charlotte Breen F 1 4 1:16:35 1:15:05 46:55 G 4
40. Tessa Bond F 4 1 1 1:16:40 1:16:40 47:55 2
41. Ayu Hancock F 8 U10 5 5 1:17:30 1:15:30 47:11 Y 78
42. Ruby Kay F 1 1 1:18:08 1:18:08 48:50 2
43. Finlay Kay   1 1 1:18:59 1:18:59 49:21 2
44. William Poels   3 1 1 1:20:04 1:20:04 50:02 2
45. Ebony King F 1 1 1:20:45 1:20:45 50:28 2
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2019 YMCA of Canberra Runners Club. All rights reserved.
Last Updated: 19 Oct 2019