Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Jogalong - Minijog

Jogalong - Minijog (1.6k)
Sunday, 6th March 2011
 
 
Place Name Sex Age CAT Grp Grp Act Time Net Pace Elig Points New Grp
1. Ben Obst   10 U12 1 7 10:26 7:26 4:38 G 8
2. Hayley Bullas F 6 U8 2 2 10:37 10:07 6:19 Y 100 3
3. Thomas Greaves   6 U8 1 3 10:48 9:48 6:07 G 4
4. Dash Oliver   6 U8 3 3 10:50 9:50 6:08 Y 99 4
5. Nicholas Honeyman   6 U8 2 2 10:52 10:22 6:28 Y 98 3
6. Alex Akhmediev   5 3 3 10:56 9:56 6:12 Y 97
7. Jonah Robertson   8 U10 1 5 11:03 9:03 5:39 G 6
8. Stephanie Brettargh F 7 U8 5 5 11:19 9:19 5:49 Y 96 6
9. Mion Kirk F 5 1 1 11:21 11:21 7:05 Y 95
10. Lachlan Canning   6 U8 1 3 11:24 10:24 6:30 G 3
11. Oliver Fox   8 U10 8 8 11:25 7:55 4:56 Y 94
12. Olivia Maher F 6 U8 1 3 11:26 10:26 6:31 G 3
13. Ben Daniell   9 U10 7 7 11:28 8:28 5:17 Y 93
14. Charlie Daniell   7 U8 6 6 11:29 8:59 5:36 Y 92
15. Emily Honeyman F 7 U8 3 3 11:30 10:30 6:33 Y 91
16. Brady Priddle   7 U8 6 6 11:48 9:18 5:48 Y 90
17. Amelia Bond F 7 U8 4 4 11:51 10:21 6:28 Y 89
18. Kayley Simpson F 9 U10 5 5 11:55 9:55 6:11 2
19. Lachlan Priddle   5 2 2 11:56 11:26 7:08 Y 88
20. Toby McCormack   7 U8 1 4 11:59 10:29 6:33 G 4
21. Ben Paton   8 U10 1 2 12:01 11:31 7:11 G 2
22. Cameron Allnutt   5 3 3 12:06 11:06 6:56 Y 87
23. Grace Read F 6 U8 1 3 12:09 11:09 6:58 G 3
24. Phoebe Sheehan F 5 1 1 12:11 12:11 7:36 Y 86 2
25. Karlotta Sikatzis F 4 1 1 12:12 12:12 7:37 2
26. Neve James F 7 U8 5 5 12:32 10:32 6:35 Y 85
27. Morgan Greaves F 5 1 2 12:37 12:07 7:34 G 2
28. Isaac Brettargh   5 2 2 12:43 12:13 7:38 Y 84
29. Josie Robertson F 7 U8 3 3 12:47 11:47 7:21 Y 83
30. Koei Kubota   6 U8 3 3 12:50 11:50 7:23 Y 82
31. Darcy James   5 3 3 12:51 11:51 7:24 Y 81
32. Lily Paton F 8 U10 4 4 12:52 11:22 7:06 Y 80
33. Ella Blewitt F 1 1 12:53 12:53 8:03 2
34. Audrey McCormick F 6 6 12:56 10:26 6:31 Y 79
35. Lara Sweeney F 6 U8 1 3 12:58 11:58 7:28 G 3
36. Bethany Robertson F 7 U8 1 4 13:00 11:30 7:11 G 4
37. Finlay Simpson F 6 U8 3 3 13:21 12:21 7:43 2
38. Lukacs Ferenczi   4 1 1 13:30 13:30 8:26 Y 78
39. Alex Osborn   5 1 2 13:38 13:08 8:12 G 2
40. Jeremy Alexander   4 1 1 13:51 13:51 8:39 Y 77
41. Sam Alexander   5 2 2 13:54 13:24 8:22 Y 76
42. Miani Kirk F 3 1 1 13:58 13:58 8:43 Y 75
43. Eliza Lilley F 4 1 3 14:30 13:30 8:26 G 3
44. Konstantin Sikatzis   6 U8 1 3 14:59 13:59 8:44 G 3
45. Molly Lilley F 6 U8 1 1 15:00 15:00 9:22 2
46. Luka Chalker   3 1 1 15:21 15:21 9:35 2
47. Madeline Hyett F 7 U8 1 4 15:34 14:04 8:47 G 4
48. Tessa Bond F 4 1 1 15:42 15:42 9:48 Y 74
49. Georgia Sweeney F 4 1 1 15:58 15:58 9:58 2
50. Oliver Ferenczi   3 1 1 17:44 17:44 11:05 Y 73
51. Liam Bullas   4 1 1 18:33 18:33 11:35 Y 72
52. Callan Robertson   1 1 18:44 18:44 11:42 Y 71
53. Hannah Canning F 6 U8 1 1 18:46 18:46 11:43 2
54. Chihiro Kubota F 4 1 1 20:12 20:12 12:37 Y 70
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2021 Canberra Runners. All rights reserved.
Last Updated: 27 May 2021