Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Jogalong - Minijog

Jogalong - Minijog (1.6k)
Sunday, 2nd September 2012
 
 
Place Name Sex Age CAT Grp Grp Act Time Net Pace Elig Points New Grp
1. Flynn Read   6 U8 1 3 9:58 8:58 5:36 G 5
2. Spencer Bassett   6 6 10:03 7:33 4:43 Y 100 7
3. Grace Read F 8 U10 5 5 10:11 8:11 5:06 Y 99 6
4. Charlie Triggs   6 U8 4 4 10:32 9:02 5:38 Y 98 5
5. Dylan Smith   9 U10 6 6 10:33 8:03 5:01 Y 97
6. Lachlan Yates   5 5 10:44 8:44 5:27 2
7. Isaac Brettargh   6 U8 5 5 10:59 8:59 5:36 Y 96
8. Patrick Compton   5 1 1 11:01 11:01 6:53 Y 95
9. Grace Kemp F 7 U8 4 4 11:23 9:53 6:10 Y 94
10. Abigail Pau F 11 U12 8 8 11:42 8:12 5:07 Y 93
11. Emily Watson F 4 4 11:46 10:16 6:25 Y 92
12. Jack Read   9 U10 5 5 11:47 9:47 6:06 2
13. Ingrid Hausknecht F 7 U8 2 2 11:48 11:18 7:03 Y 91
14. Hayley Bullas F 8 U10 6 6 11:49 9:19 5:49 Y 90
15. Olivia Yates F 7 U8 1 4 11:59 10:29 6:33 G 4
16. Liam Bullas   5 2 2 12:02 11:32 7:12 Y 89
17. Cameron Allnutt   7 U8 7 7 12:04 9:04 5:40 Y 88
18. Tayla Paton F 11 U12 7 7 12:06 9:06 5:41 Y 87
19. Jack Hermans   11 U12 9 9 12:08 8:08 5:05 Y 86
20. Julia Bassett F 6 6 12:10 9:40 6:02 Y 85
21. Sam Kemp   10 U12 7 7 12:14 9:14 5:46 Y 84
22. Alyssa Paton F 8 U10 4 4 12:16 10:46 6:43 Y 83
23. Chloe Yates F 10 U12 5 5 12:17 10:17 6:25 Y 82
24. Josie Lemm F 7 U8 6 6 12:18 9:48 6:07 Y 81
25. Adele McIntyre F 11 U12 6 6 12:23 9:53 6:10 2
26. Pippa Graham F 10 U12 6 6 12:24 9:54 6:11 Y 80
27. Stephanie Brettargh F 9 U10 6 6 12:27 9:57 6:13 Y 79
28. Seby Wade   7 U8 1 4 12:35 11:05 6:55 G 4
29. Nina Hausknecht F 9 U10 3 3 12:36 11:36 7:15 Y 78
30. Axel Wade   5 1 2 12:37 12:07 7:34 G 2
31. Owen Yates   5 1 2 12:57 12:27 7:46 G 2
32. Bill Maqriby   9 U10 1 6 13:17 10:47 6:44 G 6
33. Isabel Ellmers F 6 U8 5 5 13:19 11:19 7:04 Y 77
34. Katya Zygadlo F 11 U12 7 7 13:24 10:24 6:30 Y 76
35. Harley Stephens   4 1 1 13:27 13:27 8:24 2
36. Mia Zasiadczyk F 1 1 13:29 13:29 8:25 Y 75
37. Emma Argall F 4 1 1 13:45 13:45 8:35 2
38. Mollie Kennedy F 5 1 1 13:49 13:49 8:38 2
39. Olivia Mugridge F 9 U10 5 5 14:18 12:18 7:41 Y 74
40. Annie Lemm F 4 1 1 15:17 15:17 9:33 Y 73
41. Henry Compton   3 1 1 15:34 15:34 9:43 Y 72
42. Eleanor Tucker F 4 1 1 15:59 15:59 9:59 2
43. Emily Tucker F 4 1 1 16:01 16:01 10:00 2
44. Nicholas Zygadlo   4 1 1 16:11 16:11 10:06 Y 71
45. Charles Yates   3 1 1 16:22 16:22 10:13 Y 70
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2019 YMCA of Canberra Runners Club. All rights reserved.
Last Updated: 19 Oct 2019