Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Winter Series

Pipe Flat International 3 k (3k)
Saturday, 16th April 1988
 
 
Place Name Chest Sex State Age CAT Time Pace Elig Points
1. Jason Dunn   17 U18 8:55 2:58
2. Martin Lyons   VIC 25 8:57 2:59
3. Luke Roberts   ACT 18 U20 9:23 3:07
4. Danny O'Dea   ACT 26 9:26 3:08
5. Julian Brown   ACT 18 U20 9:35 3:11
6. Guy Debelle   ACT 21 9:36 3:12
7. Luke Grattan   ACT 18 U20 9:39 3:13
8. Martin Miller   19 U20 9:41 3:13
9. Paul Yates   ACT 17 U18 9:42 3:14
10. Matthew Webber   ACT 28 9:50 3:16
11. Kevin Miller   ACT 23 9:51 3:17
12. Geoff Vines   19 U20 9:52 3:17
13. John Dyer   ACT 31 9:56 3:18
14. Dean Blundell   ACT 9:57 3:19
15. Murray Chalker   ACT 20 10:00 3:20
16. Stein Helgeby   VIC 26 10:01 3:20
17. Tony Coyle   ACT 16 U18 10:01 3:20
18. Nigel Morris   ACT 31 10:01 3:20
19. Nat Brown   10:01 3:20
20. Tim Greville   10:01 3:20
21. Gary Rake   ACT 15 U16 10:01 3:20
22. Simon Sostaric   18 U20 10:05 3:21
23. Paul Quilty   ACT 27 10:26 3:28
24. Mark Bellingham   ACT 28 10:30 3:30
25. Dale Chatwin   QLD 31 10:36 3:32
26. Jon Cheshire   ACT 14 U16 10:43 3:34
27. Brian Hill   10:48 3:36
28. Roland Henderson   ACT 14 U16 10:53 3:37
29. Keith Brennan   11:04 3:41
30. Shane Barrett F ACT 33 11:06 3:42
31. Adam Robinson   ACT 15 U16 11:13 3:44
32. Jan Williams F 36 W35 11:18 3:46
33. Jodie Tunks F ACT 15 U16 11:20 3:46
34. Isabella Woo F ACT 16 U18 11:34 3:51
35. Glenda Regan F ACT 23 11:35 3:51
36. Dot Terwiel F 14 U16 11:37 3:52
37. Murray Klee   ACT 32 11:40 3:53
38. Rosemary Parker F ACT 41 W40 11:44 3:54
39. Margaret Klee F ACT 27 11:45 3:55
40. Ed Helgeby   11:47 3:55
41. Miliadelle Murray F 14 U16 11:55 3:58
42. Peter Collas   ACT 42 M40 11:58 3:59
43. Laurie Robinson   ACT 39 12:04 4:01
44. Dave Cundy   NSW 39 12:08 4:02
45. Jela Stojanovic F 12:11 4:03
46. Tammie King F ACT 14 U16 12:12 4:04
47. Daniel Rake   12 U14 12:17 4:05
48. Liza Mackie F 12:20 4:06
49. Brian Gleeson   ACT 39 12:21 4:07
50. Julie Ellett F QLD 27 12:24 4:08
51. Achapala Wilson F ACT 25 12:31 4:10
52. Judi Edwards F ACT 40 W40 12:37 4:12
53. Jacki Bird F 12:41 4:13
54. Debbie Acland F 14 U16 12:43 4:14
55. Narelle Budd F ACT 26 12:44 4:14
56. Martin Darby   ACT 44 M40 12:47 4:15
57. David Jones   ACT 34 12:49 4:16
58. Bronwyn Muller F 12:51 4:17
59. Kerry Leigh F ACT 15 U16 12:57 4:19
60. Mike Adler   13:16 4:25
61. Jenny Hobson F ACT 41 W40 13:25 4:28
62. David Waller   ACT 43 M40 13:28 4:29
63. Jackie Gibbons F 13:51 4:37
64. Jonne Yabsley F 13:52 4:37
65. Helen Hand F 14:02 4:40
66. Carol Harding F ACT 28 14:03 4:41
67. Melissa Cundy F 14:05 4:41
68. Meg Harris F ACT 14 U16 14:07 4:42
69. Sean Darby   12 U14 14:18 4:46
70. Rick Hatcher   NSW 40 M40 14:25 4:48
71. Cathy Adams F ACT 25 14:30 4:50
72. Alan Norden   ACT 43 M40 14:31 4:50
73. Shirley Rake F 33 14:39 4:53
74. Wendy Davidson F ACT 44 W40 14:41 4:53
75. Mark Winson   10 U12 15:18 5:06
76. Carolynne Yates F ACT 40 W40 15:34 5:11
77. Stan Aungles   15:48 5:16
78. Ashley Edwards F 16:04 5:21
79. Andrina Norden F ACT 37 W35 16:04 5:21
80. Tanya Winson F 7 U8 16:07 5:22
81. Drew Winson   ACT 41 M40 16:16 5:25
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2019 YMCA of Canberra Runners Club. All rights reserved.
Last Updated: 19 Oct 2019