Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Jogalong - Minijog

Jogalong - Minijog (1.6k)
Sunday, 3rd March 2019
 
 
Place Name Sex Age CAT Grp Grp Act Time Net Pace Elig Points New Grp
1. Alex Violante   6 U8 2 2 10:10 9:40 6:02 Y 100 3
2. Declan Harding   8 U10 5 5 10:29 8:29 5:18 2
3. Rajeev Tamhane   8 U10 6 6 10:30 8:00 5:00 2
4. Thibault De Fombelle   7 U8 4 4 10:47 9:17 5:48 Y 99 5
5. Arnaud De Fombelle   10 U12 7 7 10:48 7:48 4:52 Y 98 8
6. Ireland Pirie F 7 U8 4 4 10:53 9:23 5:51 Y 97 5
7. Callum Minto   5 5 5 10:54 8:54 5:33 Y 96
8. Luke Domaschenz   11 U12 8 8 10:55 7:25 4:38 Y 95
9. Jake Domaschenz   9 U10 8 8 10:58 7:28 4:40 Y 94
10. Maddie Reid F 7 U8 4 4 11:00 9:30 5:56 Y 93 5
11. Thomas Smith   7 U8 4 4 11:12 9:42 6:03 Y 92
12. Evan Minto   8 U10 9 9 11:14 7:14 4:31 Y 91
13. Darcy Morrison   5 2 2 11:16 10:46 6:43 Y 90
14. Stirling Britton   7 U8 4 4 11:20 9:50 6:08 Y 89
15. Eric De Fombelle   9 U10 8 8 11:23 7:53 4:55 Y 88
16. Olivia Pirie F 9 U10 5 5 11:24 9:24 5:52 Y 87
17. Molly Morrison F 5 1 1 11:48 11:48 7:22 Y 86
18. Harley Morewood   6 6 12:13 9:43 6:04 Y 85
19. Heidi Reid F 1 1 12:34 12:34 7:51 Y 84
20. Ella Smith F 9 U10 6 6 13:03 10:33 6:35 Y 83
21. Scarlet Robb F 10 U12 1 5 13:38 11:38 7:16 G 5
22. Maya Tamhane F 6 U8 4 4 13:43 12:13 7:38 2
23. Ruth Sullivan F 5 6 6 13:56 11:26 7:08 Y 82
24. Aurelia Solari F 10 U12 1 7 14:25 11:25 7:08 G 7
25. Sebastian Violante   9 U10 2 2 14:34 14:04 8:47 Y 81
26. Hudson Britton   4 1 1 15:09 15:09 9:28 Y 80
27. Axel Battisson   5 1 1 15:24 15:24 9:37 Y 79
28. Brielle Noyen F 12 U14 7 7 15:30 12:30 7:48 Y 78
29. Amber Battisson F 7 U8 4 4 15:39 14:09 8:50 Y 77
30. Nina Sullivan F 3 1 1 16:00 16:00 10:00 2
31. Elodie Wade F 10 U12 2 2 17:14 16:44 10:27 2
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2019 YMCA of Canberra Runners Club. All rights reserved.
Last Updated: 19 Oct 2019