Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Jogalong - Minijog

Jogalong - Minijog (1.6k)
Sunday, 5th May 2019
 
 
Place Name Sex Age CAT Grp Grp Act Time Net Pace Elig Points New Grp
1. Hayden Dent   9 U10 6 6 9:46 7:16 4:32 Y 100 7
2. Alex Violante   6 U8 3 3 10:08 9:08 5:42 Y 99 4
3. Connor Dent   9 U10 6 6 10:09 7:39 4:46 Y 98 7
4. Arlan Leane F 6 U8 1 3 10:20 9:20 5:50 G 3
5. Thomas Smith   7 U8 4 4 10:25 8:55 5:34 Y 97
6. Stirling Britton   8 U10 4 4 10:34 9:04 5:40 Y 96
7. Emily Huynh F 7 U8 1 5 10:42 8:42 5:26 G 5
8. Daniel Ang   5 1 1 10:50 10:50 6:46 2
9. Darcy Morrison   5 3 3 10:51 9:51 6:09 Y 95
10. Callum Minto   5 5 5 10:55 8:55 5:34 Y 94
11. Layla Dent F 6 U8 1 1 10:58 10:58 6:51 Y 93 2
12. Eric De Fombelle   9 U10 8 8 11:00 7:30 4:41 Y 92
13. Vizma Morgan F 7 U8 4 4 11:04 9:34 5:58 Y 91 5
14. Evan Minto   9 U10 9 9 11:05 7:05 4:25 Y 90
15. Grace Rutherford-Collins F 12 U14 7 7 11:07 8:07 5:04 Y 89 8
16. Molly Morrison F 5 1 1 11:09 11:09 6:58 Y 88
17. Luciana Bossa Mesa F 5 3 3 11:19 10:19 6:26 Y 87
18. Luca Bacai   5 1 1 11:21 11:21 7:05 Y 86
19. Hannah Ni F 1 5 11:21 9:21 5:50 G 5
20. Zaiden Haber   6 U8 5 5 11:22 9:22 5:51 Y 85
21. Erica Hole F 5 2 2 11:27 10:57 6:50 Y 84
22. Arnaud De Fombelle   10 U12 8 8 11:28 7:58 4:58 Y 83
23. Layla Want F 7 U8 1 4 11:33 10:03 6:16 G 4
24. Dominic Bacai   6 U8 4 4 11:36 10:06 6:18 Y 82
25. Isabella Nicholls F 5 1 1 11:37 11:37 7:15 Y 81
26. Thibault De Fombelle   7 U8 5 5 11:48 9:48 6:07 Y 80
27. Harley Morewood   6 6 11:51 9:21 5:50 Y 79
28. Bella Want F 10 U12 6 6 11:54 9:24 5:52 Y 78
29. Maddie Reid F 7 U8 5 5 12:00 10:00 6:15 Y 77
30. Aurelia Leane F 9 U10 1 6 12:01 9:31 5:56 G 6
31. Heidi Reid F 7 U8 2 2 12:06 11:36 7:15 Y 76
32. Peggy Fisher F 7 U8 3 3 12:08 11:08 6:57 Y 75
33. Nicholas Zygadlo   11 U12 8 8 12:15 8:45 5:28 Y 74
34. Aisha El Ayadi F 8 U10 5 5 12:18 10:18 6:26 Y 73
35. Tijaj Morgan F 5 2 2 12:45 12:15 7:39 Y 72
36. Ella Smith F 9 U10 6 6 13:11 10:41 6:40 Y 71
37. Tirion Madge F 1 7 13:41 10:41 6:40 G 7
38. Sebastian Violante   9 U10 2 2 13:50 13:20 8:20 Y 70
39. Isabel King F 11 U12 1 8 13:56 10:26 6:31 G 8
40. Ruth Sullivan F 6 U8 6 6 14:21 11:51 7:24 Y 69
41. Lucia Wasley F 6 U8 1 1 15:02 15:02 9:23 Y 68
42. Penelope Wasley F 4 1 1 15:21 15:21 9:35 Y 67
43. Violet Dynon   5 2 2 15:46 15:16 9:32 Y 66
44. Samuel Shannon   5 1 1 16:01 16:01 10:00 Y 65
45. Lachlan Nicholls   3 1 1 16:18 16:18 10:11 2
46. Nina Sullivan F 3 1 1 16:46 16:46 10:28 Y 64
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2019 YMCA of Canberra Runners Club. All rights reserved.
Last Updated: 19 Oct 2019