Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Winter Series

Winter Series (3k)
Saturday, 22nd June 2002
 
 
Place Name Chest Sex State Age CAT Time Pace Elig Points
1. Mark Bourne   ACT 18 U20 9:19 3:06 Y
2. Rohan Lowry   ACT 29 9:22 3:07 Y
3. Mark Shepherd   ACT 17 U18 9:24 3:08 F
4. Shaun Archer   ACT 17 U18 9:29 3:09 Y
5. Christopher Williams   ACT 16 U18 9:42 3:14 Y
6. Michael Hosking   ACT 16 U18 9:44 3:14 Y
7. Darien Williams   ACT 18 U20 9:56 3:18 F
8. Alex Carder   ACT 15 U16 10:02 3:20 F
9. Gary Rake   ACT 29 10:06 3:22 Y
10. James Southgate   ACT 14 U16 10:25 3:28 Y
11. Allan McGlew   ACT 14 U16 10:28 3:29 Y
12. Paul Hagon   ACT 31 10:44 3:34 Y
13. Noni Couper F ACT 19 U20 10:52 3:37 Y
14. Darren McClellan   NSW 30 11:03 3:41 Y
15. Kenneth Gordon   NSW 40 M40 11:09 3:43 F
16. Patricia McKibbin F ACT 14 U16 11:14 3:44 Y
17. Jillian Hosking F ACT 14 U16 11:27 3:49 Y
18. Emily Glover F NSW 15 U16 11:34 3:51 F
19. Anna Neumaier F ACT 15 U16 11:36 3:52 Y
20. Richard White   ACT 18 U20 11:42 3:54 Y
21. Anne Southgate F ACT 12 U14 11:43 3:54 Y
22. Gerard Ryan   ACT 41 M40 11:50 3:56 Y
23. Emily Brichacek F ACT 11 U12 11:50 3:56 Y
24. Stephanie Dunn F ACT 16 U18 11:51 3:57 Y
25. Jim White   ACT 53 M50 11:55 3:58 Y
26. Jenny Brichacek F ACT 36 W35 12:01 4:00 Y
27. Jessamy Hosking F ACT 19 U20 12:01 4:00 Y
28. Conrad Shepherd   ACT 52 M50 12:12 4:04 Y
29. Annette Sugden F QLD 39 W35 12:20 4:06 Y
30. Margaret Klee F ACT 41 W40 12:34 4:11 Y
31. Alex Nankivell   NSW 16 U18 12:36 4:12 Y
32. Ian Kennedy   ACT 34 12:41 4:13 Y
33. Peter Thomson   ACT 41 M40 12:50 4:16 Y
34. Elise Cole F ACT 16 U18 12:57 4:19 Y
35. Julie Lawford F ACT 13 U14 13:00 4:20 F
36. Heath Cameron   NSW 9 U10 13:35 4:31 Y
37. Ewen Thompson   ACT 45 M45 14:21 4:47 Y
38. Geoff Barker   ACT 57 M55 14:22 4:47 Y
39. Graham Burke   ACT 55 M55 14:29 4:49 Y
40. Ken Eynon   ACT 56 M55 14:29 4:49 Y
41. Ali Sweeney F ACT 9 U10 14:44 4:54 Y
42. Cara-Lee Rake F ACT 10 U12 14:44 4:54 Y
43. Michael P Brown   ACT 42 M40 14:57 4:59 Y
44. Carol Elvin F ACT 45 W45 15:25 5:08 Y
45. Helen Larmour F ACT 42 W40 16:29 5:29 Y
46. Doug Fry   ACT 63 M60 16:51 5:37 Y
47. Nick Blackaby   ACT 48 M45 16:52 5:37 Y
48. John Revesz   NSW 53 M50 17:59 5:59 Y
49. Brant Cameron   NSW 11 U12 18:11 6:03 Y
50. Megan Haylock F ACT 37 W35 18:41 6:13 Y
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2019 YMCA of Canberra Runners Club. All rights reserved.
Last Updated: 19 Oct 2019